Svačinka Sunárek

Outlet

Na zboží nejsou patrné žádné známky použití a je ve výborném stavu. Původní obal může chybět nebo být lehce poškozen.

Nové (drobné nedostatky) - Nové, nepoužité zboží, které je v původním obalu. Obal však může mít malé poškození. Zboží je nové, případně s drobnými povrchovými vadami. Návod je přiložen.

Nové - Nové, nepoužité, neotevřené a nepoškozené zboží v původním obalu (pokud v něm bylo původně dodáváno). Může být z předešlé kolekce.

Jako nové - Zboží, které nejeví známky použití a je ve výborném stavu. Původní obal může být poškozen, nebo chybí. Může mít velmi malé známky opotřebení. Návod je přiložen.

Jako nové / pár nedostatků - Nové, nepoužité a nenošené oblečení, na kterém se však mohou se vyskytnout chyby v barvení, visící nitě či chybějící knoflíky. Cedulky u oblečení mohou chybět, či být špatně našité. Oblečení nemusí být v původním balení. Do této kategorie spadá také zboží z předešlých kolekcí.

Použité, ve skvělém stavu - Zboží již bylo používáno. Může být lehce opotřebované, ale stále je plně funkční. Jedná se například o zboží, které bylo vystaveno na prodejně, nebo zakoupeno a po rozbalení vráceno zákazníkem do obchodu. Nedostatky jsou však minimální a nemají vliv na vzhled, ani funkčnost výrobku.

V dobrém stavu – Na oblečení mohou být malé nedostatky od nošení a použvání. Může se jednat o nejednotnou barvu, trhlinky, visící nitky či chybící knoflíky, které mohly vzniknout v důsledku předchozího užívání.

Použíté, v dobrém stavu - Zboží již bylo používáno. Mohou být patrné malé známky opotřebení, ale zboží je vždy plně funkční tak, jak má.

Použité, v průměrném stavu - Zboží, na kterém je patrné opotřebování, ale stále je zachovalé.

Skladem 0 ks

Unisex |
32,00 Kč (sleva 41 %) 19,00 Kč

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

** Sunárek dětský snack jablkové prstýnky 50g**

Detailní popis produktu Potravina pro zvláštní výživu – potravina pro obilnou výživu kojenců a malých dětí od ukončeného 12. měsíce.

Sunarka snacky jsou skvělým obohacením jídelníčku malých dětí. Díky svým tvarům a lahodné jemné chuti jsou chutnou svačinkou pro první zoubky a veselé křupání. Velikost a tvar snacků je přizpůsoben dětským ručičkám, takže dítě je snadno uchopí a rozvíjí tak svoji zručnost a koordinaci pohybů. Zároveň pomáhají učit děti lépe konzumovat a žvýkat větší kousky.

Přirozená chuť Vynikající chuť Sunarka snacků je dána jejich složením a přirozeným obsahem pečlivě vybraných obilovin.

Vybrané cereálie Sunarka snacky jsou vyrobeny z kukuřice a rýže a jsou přirozeně bezlepkové.

Přírodní suroviny Snacky Sunarka jsou vyrobeny z vysoce kvalitních a přísně kontrolovaných přírodních surovin bez použití konzervačních látek a barviv*.

Vitaminy a vápník Sunarka snacky obsahují potřebné vitaminy a vápník. Vápník je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí. 1 porce 15 g (cca 33 ks snacků) obsahuje 889 mg vápníku (22 % referenční hodnoty).

  • V souladu s legislativními požadavky.

Země původu: Česká republika

Adresa dodavatele: HERO CZECH s.r.o., Praha 5, Radlická 751/113e, PSČ 15000

Složení Kukuřičná mouka hladká, rýžová mouka 25 %, cukr, minerální látky (vápník), vitaminy (biotin, vitamin b1, b6, b2, c, kyselina listová, niacin, e, b12, kyselina pantothenová), přírodní jablečné aroma.

Skladování Uchovejte v suchém místě při pokojové teplotě. Neskladujte v chladničce. Otevřené balení dobře uzavřete, uložte na suchém a tmavém místě a spotřebujte do 2 dní.

Esp.9.4.2020

Vlastnosti

Ajax loader