Postýlka přenosná Deryan

Outlet

Na zboží nejsou patrné žádné známky použití a je ve výborném stavu. Původní obal může chybět nebo být lehce poškozen.

Nové (drobné nedostatky) - Nové, nepoužité zboží, které je v původním obalu. Obal však může mít malé poškození. Zboží je nové, případně s drobnými povrchovými vadami. Návod je přiložen.

Nové - Nové, nepoužité, neotevřené a nepoškozené zboží v původním obalu (pokud v něm bylo původně dodáváno). Může být z předešlé kolekce.

Jako nové - Zboží, které nejeví známky použití a je ve výborném stavu. Původní obal může být poškozen, nebo chybí. Může mít velmi malé známky opotřebení. Návod je přiložen.

Jako nové / pár nedostatků - Nové, nepoužité a nenošené oblečení, na kterém se však mohou se vyskytnout chyby v barvení, visící nitě či chybějící knoflíky. Cedulky u oblečení mohou chybět, či být špatně našité. Oblečení nemusí být v původním balení. Do této kategorie spadá také zboží z předešlých kolekcí.

Použité, ve skvělém stavu - Zboží již bylo používáno. Může být lehce opotřebované, ale stále je plně funkční. Jedná se například o zboží, které bylo vystaveno na prodejně, nebo zakoupeno a po rozbalení vráceno zákazníkem do obchodu. Nedostatky jsou však minimální a nemají vliv na vzhled, ani funkčnost výrobku.

V dobrém stavu – Na oblečení mohou být malé nedostatky od nošení a použvání. Může se jednat o nejednotnou barvu, trhlinky, visící nitky či chybící knoflíky, které mohly vzniknout v důsledku předchozího užívání.

Použíté, v dobrém stavu - Zboží již bylo používáno. Mohou být patrné malé známky opotřebení, ale zboží je vždy plně funkční tak, jak má.

Použité, v průměrném stavu - Zboží, na kterém je patrné opotřebování, ale stále je zachovalé.

Skladem 1 ks

Unisex | Modrá
2 799,00 Kč (sleva 50 %) 1 393,00 Kč

DERYAN Postieľka Peuter Luxe – Modrá oceán

Popis:

Cestujete radi? Potom určite využijete ultraľahkou cestovnú postieľku Deryan Peuter Luxe sa samonafukovacia matracov a príjemným bavlneným spacím vrecom.

Postieľka Deryan Peuter Luxe je vhodná nielen pre spanie, ale vďaka svojej variabilite poslúži ako hracia či plážový stan. Postieľka chráni dieťa pred UV žiarením a zároveň má integrovanú sieťku proti hmyzu.

Vhodné pre deti od narodenia až do 4 rokov.

vlastnosti:

vhodná pre vnútorné i vonkajšie použitie ľahko a rýchlo rozložená behom 2 sekúnd – systém „Pop-up“ kompaktné – zložená zaberá minimum miesta ultra ľahká – váži len 3,2 kg rozložená poskytuje pohodlie a bezpečie pre vaše dieťa samonafukovací matrac spací vak s vnútornou bavlnenou vrstvou integrované moskytiéry možno použiť aj ako hracie a plážový stan (50% UV ochrana) ohniodolná spĺňa bezpečnosťou kritériá EÚ vhodná pre deti od narodenia do 4 rokov Rozmer balenia a špecifikácie:

hmotnosť: 3,2 kg rozmery po rozložení: 134 × 86 × 60 cm rozmery po zložení: 48 cm (priemer) x 15 cm Balenie obsahuje:

postieľku cestovný obal samonafukovacia matrac spací vak

Vlastnosti

Vada Poškozená krabice/obal 2.jakost
Sezóna Celoroční
Ajax loader