Přebalovací podložka CEBA

Outlet

Nové, nepoužité zboží, v původním obalu. Na obalu může být lehké poškození (například natržený obal, ohnutý roh). Zboží je nepoužité a případný návod je přiložen.

Nové (drobné nedostatky) - Nové, nepoužité zboží, které je v původním obalu. Obal však může mít malé poškození. Zboží je nové, případně s drobnými povrchovými vadami. Návod je přiložen.

Nové - Nové, nepoužité, neotevřené a nepoškozené zboží v původním obalu (pokud v něm bylo původně dodáváno). Může být z předešlé kolekce.

Jako nové - Zboží, které nejeví známky použití a je ve výborném stavu. Původní obal může být poškozen, nebo chybí. Může mít velmi malé známky opotřebení. Návod je přiložen.

Jako nové / pár nedostatků - Nové, nepoužité a nenošené oblečení, na kterém se však mohou se vyskytnout chyby v barvení, visící nitě či chybějící knoflíky. Cedulky u oblečení mohou chybět, či být špatně našité. Oblečení nemusí být v původním balení. Do této kategorie spadá také zboží z předešlých kolekcí.

Použité, ve skvělém stavu - Zboží již bylo používáno. Může být lehce opotřebované, ale stále je plně funkční. Jedná se například o zboží, které bylo vystaveno na prodejně, nebo zakoupeno a po rozbalení vráceno zákazníkem do obchodu. Nedostatky jsou však minimální a nemají vliv na vzhled, ani funkčnost výrobku.

V dobrém stavu – Na oblečení mohou být malé nedostatky od nošení a použvání. Může se jednat o nejednotnou barvu, trhlinky, visící nitky či chybící knoflíky, které mohly vzniknout v důsledku předchozího užívání.

Použíté, v dobrém stavu - Zboží již bylo používáno. Mohou být patrné malé známky opotřebení, ale zboží je vždy plně funkční tak, jak má.

Použité, v průměrném stavu - Zboží, na kterém je patrné opotřebování, ale stále je zachovalé.

Skladem 1 ks

Unisex | Šedá
369,00 Kč (sleva 33 %) 249,00 Kč

CEBA Podložka přebalovací na komodu měkká 70 × 50 cm CARO Steel Ceba

 • Péče o jemnou pokožku miminka začíná již po narození. Pro novorozené dítě je hlavní věcí bezpečnost a pohodlí pro matku.
 • Vlastnosti:
  • přebalovací podložka Vám usnadní přebalování
  • velká měkká přebalovací podložka na komodu vyplněna dutým vláknem, vhodná na komody a jiný přebalovací nábytek
  • vyrobena z kvalitní atestované fólie, neobsahuje škodlivé látky, bez ftalátů
  • díky tomu je bezpečná i pro nejcitlivější pokožku
  • přebalovací podložka je vyrobena z lehkých materiálů vysoké kvality, které se snadno čistí
  • rozměry: 70 × 50 cm

Vlastnosti

Vada Rozbaleno
Ajax loader