Jednorázové kalhotky CHICCO

Outlet

Nové, nepoužité zboží, v původním obalu. Na obalu může být lehké poškození (například natržený obal, ohnutý roh). Zboží je nepoužité a případný návod je přiložen.

Nové (drobné nedostatky) - Nové, nepoužité zboží, které je v původním obalu. Obal však může mít malé poškození. Zboží je nové, případně s drobnými povrchovými vadami. Návod je přiložen.

Nové - Nové, nepoužité, neotevřené a nepoškozené zboží v původním obalu (pokud v něm bylo původně dodáváno). Může být z předešlé kolekce.

Jako nové - Zboží, které nejeví známky použití a je ve výborném stavu. Původní obal může být poškozen, nebo chybí. Může mít velmi malé známky opotřebení. Návod je přiložen.

Jako nové / pár nedostatků - Nové, nepoužité a nenošené oblečení, na kterém se však mohou se vyskytnout chyby v barvení, visící nitě či chybějící knoflíky. Cedulky u oblečení mohou chybět, či být špatně našité. Oblečení nemusí být v původním balení. Do této kategorie spadá také zboží z předešlých kolekcí.

Použité, ve skvělém stavu - Zboží již bylo používáno. Může být lehce opotřebované, ale stále je plně funkční. Jedná se například o zboží, které bylo vystaveno na prodejně, nebo zakoupeno a po rozbalení vráceno zákazníkem do obchodu. Nedostatky jsou však minimální a nemají vliv na vzhled, ani funkčnost výrobku.

V dobrém stavu – Na oblečení mohou být malé nedostatky od nošení a použvání. Může se jednat o nejednotnou barvu, trhlinky, visící nitky či chybící knoflíky, které mohly vzniknout v důsledku předchozího užívání.

Použíté, v dobrém stavu - Zboží již bylo používáno. Mohou být patrné malé známky opotřebení, ale zboží je vždy plně funkční tak, jak má.

Použité, v průměrném stavu - Zboží, na kterém je patrné opotřebování, ale stále je zachovalé.

Skladem 0 ks

Pro děvče | vel. M |
119,00 Kč (sleva 25 %) 89,00 Kč

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

CHICCO Jednorázové kalhotky po porodu, 4 ks, vel. 3

 • Chicco Mamma Donna jednorázové kalhotky po porodu jsou speciální jednorázové kalhotky vhodné pro první dny po porodu.
 • Popis:
 • Kalhotky zabezpečí maminkám maximální hygienu a prodyšnost pokožky v poporodním období.
 • Kalhotky jsou vyrobeny z netkaného textilu. Jsou hygienické, extra prodyšné.
 • Dodatečné inforamce:
  • Jednorázové kalhotky určené na první dny po porodu.
  • Velikost 4 odpovídá velikosti L (38–40).
  • Balení obsahuje 4 ks jednorázových kalhotek velikosti M

/2104592/

Vlastnosti

Vada Poškozená krabice/obal
Ajax loader