Pleny jednorázové Pampers

Outlet

Nové, nepoužité a nenošené oblečení, na kterém se však mohou se vyskytnout nedostatky, jako je nejednotná barva, visící nitě či chybějící knoflíky. Cedulky u oblečení mohou chybět, nebo být špatně našité. Oblečení nemusí být v původním balení. Do této kategorie spadá také zboží z předešlých kolekcí.

Nové (drobné nedostatky) - Nové, nepoužité zboží, které je v původním obalu. Obal však může mít malé poškození. Zboží je nové, případně s drobnými povrchovými vadami. Návod je přiložen.

Nové - Nové, nepoužité, neotevřené a nepoškozené zboží v původním obalu (pokud v něm bylo původně dodáváno). Může být z předešlé kolekce.

Jako nové - Zboží, které nejeví známky použití a je ve výborném stavu. Původní obal může být poškozen, nebo chybí. Může mít velmi malé známky opotřebení. Návod je přiložen.

Jako nové / pár nedostatků - Nové, nepoužité a nenošené oblečení, na kterém se však mohou se vyskytnout chyby v barvení, visící nitě či chybějící knoflíky. Cedulky u oblečení mohou chybět, či být špatně našité. Oblečení nemusí být v původním balení. Do této kategorie spadá také zboží z předešlých kolekcí.

Použité, ve skvělém stavu - Zboží již bylo používáno. Může být lehce opotřebované, ale stále je plně funkční. Jedná se například o zboží, které bylo vystaveno na prodejně, nebo zakoupeno a po rozbalení vráceno zákazníkem do obchodu. Nedostatky jsou však minimální a nemají vliv na vzhled, ani funkčnost výrobku.

V dobrém stavu – Na oblečení mohou být malé nedostatky od nošení a použvání. Může se jednat o nejednotnou barvu, trhlinky, visící nitky či chybící knoflíky, které mohly vzniknout v důsledku předchozího užívání.

Použíté, v dobrém stavu - Zboží již bylo používáno. Mohou být patrné malé známky opotřebení, ale zboží je vždy plně funkční tak, jak má.

Použité, v průměrném stavu - Zboží, na kterém je patrné opotřebování, ale stále je zachovalé.

Skladem 2 ks

Unisex |
316,00 Kč (sleva 28 %) 229,00 Kč

PAMPERS Premium Care 3 MIDI 68 ks (6–10 kg) – jednorázové pleny

Plenky speciálně navrženy pro pokožku novorozence. Hedvábně hebké v každém směru a se 3 absorpčními kanálky, které rychle absorbují vlhkost, aby poskytovaly pokožce okamžitý pocit sucha. Jsou vyrobeny z prodyšných materiálů, které umožňují čerstvému ​​vzduchu proudit do pleny a vlhkému vzduchu ven z pleny, aby pokožka mohla volně dýchat. Plenka má i indikátor vlhkosti, který mění barvu, aby vás upozornil, když je třeba vyměnit plenku. Její tvar přizpůsobený pupíku děťátka je speciálně navržen tak, aby chránil citlivý dětský pupíček během prvních dnů jeho života. Plenky jsou vhodné pro děti o váze 5–9 kg.

Vlastnosti

Vada Poškozený vnější obal
Ajax loader