Ventilátor dreambaby

Nové, nepoužité zboží, v původním obalu. Na obalu může být lehké poškození (například natržený obal, ohnutý roh). Zboží je nepoužité a případný návod je přiložen.

Nové (drobné nedostatky) - Nové, nepoužité zboží, které je v původním obalu. Obal však může mít malé poškození. Zboží je nové, případně s drobnými povrchovými vadami. Návod je přiložen.

Nové - Nové, nepoužité, neotevřené a nepoškozené zboží v původním obalu (pokud v něm bylo původně dodáváno). Může být z předešlé kolekce.

Jako nové - Zboží, které nejeví známky použití a je ve výborném stavu. Původní obal může být poškozen, nebo chybí. Může mít velmi malé známky opotřebení. Návod je přiložen.

Jako nové / pár nedostatků - Nové, nepoužité a nenošené oblečení, na kterém se však mohou se vyskytnout chyby v barvení, visící nitě či chybějící knoflíky. Cedulky u oblečení mohou chybět, či být špatně našité. Oblečení nemusí být v původním balení. Do této kategorie spadá také zboží z předešlých kolekcí.

Použité, ve skvělém stavu - Zboží již bylo používáno. Může být lehce opotřebované, ale stále je plně funkční. Jedná se například o zboží, které bylo vystaveno na prodejně, nebo zakoupeno a po rozbalení vráceno zákazníkem do obchodu. Nedostatky jsou však minimální a nemají vliv na vzhled, ani funkčnost výrobku.

V dobrém stavu – Na oblečení mohou být malé nedostatky od nošení a použvání. Může se jednat o nejednotnou barvu, trhlinky, visící nitky či chybící knoflíky, které mohly vzniknout v důsledku předchozího užívání.

Použíté, v dobrém stavu - Zboží již bylo používáno. Mohou být patrné malé známky opotřebení, ale zboží je vždy plně funkční tak, jak má.

Použité, v průměrném stavu - Zboží, na kterém je patrné opotřebování, ale stále je zachovalé.

Skladem 2 ks

Unisex | Černá
199,00 Kč (sleva 30 %) 139,00 Kč

DREAMBABY Ventilátor na kočárek FIN černý

 • Ventilátor do kočárku Dreambaby® je dokonalý pro outdoorové akce v horkých letních dnech. Ventilátor se snadno připne na jakýkoliv standardní kočárek pomocí šikovné spony a je vyroben z odolného netoxického plastu a pěny. Ventilátor je vybaven třemi měkkými plutvami, které poskytují pohodlný vánek. I když to není hračka, se kterou se hraje, ploutve jsou na dotek bezpečné, takže i když vaše dítě sáhne po ventilátoru, nemusíte se bát zranení.
 • Vlastnosti:
  • Použitelné na kočárky, ventilátory, postýlky a další – dokonce i na kancelářský nábytek a běžecké pásy!
  • Snadno se zapíná a vypína
  • Vyžaduje 2 baterie AA (nejsou součástí balení)
  • Rozměry: 20 (V) x 6 (Š) x 10 (H) cm
  • Trvanlivé a odolné materiály

/2107276/

Vlastnosti

Vada Poškozená krabice/obal
Sezóna Letní
Ajax loader