Concord fusion travel mocca 2012

Outlet

Outletové - nové, nepoužité, neotevřené a nepoškozené zboží v původním obalu. Může však být z předešlé kolekce.

Nové (drobné nedostatky) - Nové, nepoužité zboží, které je v původním obalu. Obal však může mít malé poškození. Zboží je nové, případně s drobnými povrchovými vadami. Návod je přiložen.

Nové - Nové, nepoužité, neotevřené a nepoškozené zboží v původním obalu (pokud v něm bylo původně dodáváno). Může být z předešlé kolekce.

Jako nové - Zboží, které nejeví známky použití a je ve výborném stavu. Původní obal může být poškozen, nebo chybí. Může mít velmi malé známky opotřebení. Návod je přiložen.

Jako nové / pár nedostatků - Nové, nepoužité a nenošené oblečení, na kterém se však mohou se vyskytnout chyby v barvení, visící nitě či chybějící knoflíky. Cedulky u oblečení mohou chybět, či být špatně našité. Oblečení nemusí být v původním balení. Do této kategorie spadá také zboží z předešlých kolekcí.

Použité, ve skvělém stavu - Zboží již bylo používáno. Může být lehce opotřebované, ale stále je plně funkční. Jedná se například o zboží, které bylo vystaveno na prodejně, nebo zakoupeno a po rozbalení vráceno zákazníkem do obchodu. Nedostatky jsou však minimální a nemají vliv na vzhled, ani funkčnost výrobku.

V dobrém stavu – Na oblečení mohou být malé nedostatky od nošení a použvání. Může se jednat o nejednotnou barvu, trhlinky, visící nitky či chybící knoflíky, které mohly vzniknout v důsledku předchozího užívání.

Použíté, v dobrém stavu - Zboží již bylo používáno. Mohou být patrné malé známky opotřebení, ale zboží je vždy plně funkční tak, jak má.

Použité, v průměrném stavu - Zboží, na kterém je patrné opotřebování, ale stále je zachovalé.

Skladem -999 ks

Unisex | Hnědá
14 090,00 Kč (sleva 56 %) 6 230,00 Kč

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Concord fusion travel mocca 2012

  • CONCORD FUSION je opravdu univerzální – doma, ve městě i v přírodě. Jeho charakteristickou vlastností je dynamicky elegantní design, který je kombinovaný se šikovnou a praktickou funkčností a materiály, které zaručují bezpečnost a pohodlí. CONCORD FUSION přichází v plné výbavě,

od integrované pláštěnky do deště až po nánožník, který ochrání nohy před větrem. Malý pasažér se bude vždy cítit pohodlně – nezávisle na počasí nebo vnějších podmínkách. CONCORD FUSION je víc než kočárek – je to hvězda našeho CESTOVNÍHO SYSTÉMU a můžete ho použít mnoha různými způsoby.

JEDNODUCHÉ ZACHÁZENÍ

  • 1. Nastavitelná rukojeť
  • 2. Nastavitelné opěradlo (poloha pro sezení nebo

sklopená poloha)

  • 3. Přední kolečka se otáčejí o 360°, ale lze je

i proti otáčení zajistit

  • 4. Bezpečnostní brzda na zadních kolečkách
  • JEDNODUCHÉ USKLADNĚNÍ
  • Oddělitelná zadní kolečka, kompaktní rozměry

při uskladnění (49 cm šířka x 77 cm výška x 44 cm hloubka)

  • 5. Jednoduchý skládací mechanismus
  • 6. Bezpečnostní zámky zabezpečují kočárek, když je

složený

  • Okamžité složení: důmyslná konstrukce CONCORD

FUSION Vám umožní složit kočárek během pár sekund do praktické velikosti vhodné pro převoz.

Vlastnosti

Sezóna Celoroční
Ajax loader