Fusak Kaiser

Outlet

Outletové - nové, nepoužité, neotevřené a nepoškozené zboží v původním obalu. Může však být z předešlé kolekce.

Nové (drobné nedostatky) - Nové, nepoužité zboží, které je v původním obalu. Obal však může mít malé poškození. Zboží je nové, případně s drobnými povrchovými vadami. Návod je přiložen.

Nové - Nové, nepoužité, neotevřené a nepoškozené zboží v původním obalu (pokud v něm bylo původně dodáváno). Může být z předešlé kolekce.

Jako nové - Zboží, které nejeví známky použití a je ve výborném stavu. Původní obal může být poškozen, nebo chybí. Může mít velmi malé známky opotřebení. Návod je přiložen.

Jako nové / pár nedostatků - Nové, nepoužité a nenošené oblečení, na kterém se však mohou se vyskytnout chyby v barvení, visící nitě či chybějící knoflíky. Cedulky u oblečení mohou chybět, či být špatně našité. Oblečení nemusí být v původním balení. Do této kategorie spadá také zboží z předešlých kolekcí.

Použité, ve skvělém stavu - Zboží již bylo používáno. Může být lehce opotřebované, ale stále je plně funkční. Jedná se například o zboží, které bylo vystaveno na prodejně, nebo zakoupeno a po rozbalení vráceno zákazníkem do obchodu. Nedostatky jsou však minimální a nemají vliv na vzhled, ani funkčnost výrobku.

V dobrém stavu – Na oblečení mohou být malé nedostatky od nošení a použvání. Může se jednat o nejednotnou barvu, trhlinky, visící nitky či chybící knoflíky, které mohly vzniknout v důsledku předchozího užívání.

Použíté, v dobrém stavu - Zboží již bylo používáno. Mohou být patrné malé známky opotřebení, ale zboží je vždy plně funkční tak, jak má.

Použité, v průměrném stavu - Zboží, na kterém je patrné opotřebování, ale stále je zachovalé.

Skladem 0 ks

Unisex | Černá
1 890,00 Kč (sleva 59 %) 769,00 Kč

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Fusak Kaiser FINN Thermo Fleece

  • Odolný vůči větru, vodě a drobným nečistotám, podšívka z měkkého fleecu.
  • Péče o fusak je jednoduchá. Můžete jej prát v pračce nejvýše na 40°C. Pro sušení nepoužívejte sušičku, pouze fusak pověste a nechte uschnout na vzduchu
  • Spodní díl fusaku lze díky důmyslnému zipu odejmout, což Vám umožní používat fusak až do 3 let věku Vašeho dítěte. Navíc tuto možnost oceníte i v případě, kdy má Vaše dítko hodně zašpiněné boty. Díky šňůrkám může být fusak stažen do formy tzv. mumie, čímž zminimalizujete únik tepla kolem hlavičky. Fusak má na zadní straně otvory na 5 bodové bezpečnostní pásy a plochu s protiskluzovým materiálem. Nachází se zde také pásky suchého zipu, které slouží k ještě pevnějšímu přichycení fusaku do kočárku, a pásky pro upevnění kožešinové vložky. V oblasti nohou jsou na fusaku reflexní prvky zvyšující bezpečnost v šeru a tmě. Rozměr fusaku je přibližně 105 × 45 cm.

Vlastnosti

Sezóna Zimní
Ajax loader