Způsoby platby

Jak můžete za objednávku zaplatit

Máte k dispozici níže uvedené možností, jak za svoji objednávku zaplatit:


• Online platba z eKonta


Pokud vlastníte účet u Raiffeisenbank a.s., můžete objednávku uhradit přímo rychlým převodem na náš účet u stejné banky. Platbu obdržíme ihned a můžeme zboží okamžitě odesílat.


• Platební kartou online


K úhradě použijete svoji platební kartu, která musí být aktivována pro platby na internetu. Platbu obdržíme ihned a můžeme zboží okamžitě odesílat (pokud je všechno zboží skladem). Platba kartou vám ušetří čas i peníze!


• Zboží ihned, platím za 14 dní


Nakoupit můžete do finančního limitu 5.000 Kč. Vaši objednávku expedujeme ihned po potvrzení a do e-mailu vám zašleme fakturu se splatností 14 dní. Chci vědět podrobnosti >>


Objednávky uhrazené platební kartou nebo online platbou z účtu posíláme prioritně!


• Bankovním převodem


Za zboží je nutné zaplatit ještě před jeho odesláním převodem peněz na účet č.5043054001/5500. Kompletní údaje k převodu obdržíte po potvrzení objednávky.


• Dobírkou


Za zboží zaplatíte až při jeho převzetí od dopravce (Geis nebo Česká pošta). Za tento způsob platby je účtován poplatek 25 Kč nebo 40 Kč (dodatečné náklady dopravce). Při platbě na dobírku je možno platit u společnosti Geis jen hotovostí, platba kartou je možná pouze u společnosti DPD.


Ajax loader