Welcome to Our Website

Ceník barbershopu-co lze očekávat


Pánové, možné jste už někdy slyšeli o barbershopech? Jedná se zařízení nebo spíše služba, která slouží pro pány a muže a je nedílnou součástí jejich moderního života při péči o jejich vzhled, a to v oblasti vlasů a vousů. Určitě se dá říci, že jejich popularita velmi výrazně roste. A to nejen v České republice, ale po celém světě. A to nejen kvůli tomu, že pánové se chtějí čím dál více líbit, ale také protože jejich kvalita významnou měrou roste a je možné v každém barbeshopu zažít unikátní atmosféra a skvělý osobní přístup ke každému zákazníkovi. V dnešním článku se podíváme na ceník takového barbershopu.

barbershop

A jaké jsou služby a ceny v takovém barbershopu? Je jasné, že za služby se platí a za ty kvalitní určitě. Můžeme se setkat buď s klasickým střihem anebo s fade střihem. Pokud se jedná o klasický střih tak ceník barbershopu Thecrownbarbershop je okolo 400-600 Kč za střih. Ale je třeba podotknout, že opravdu závisí na daném barbershopu a zkušenosti barbera. Možná nevíte, co je to fade střih. Jedná se o střih, který zahrnuje plynulé přechody mezi délkami vlasů. Tento střih je složitější, a tedy i dražší. Cena se pohybuje mezi 500-700 Kč. Barber shop se také zabývá úpravou vousů. Mezi tyto úpravy patří bezesporu zkrácení a tvarování vousů.

barbershop

Zde počítejte s cenou mezi 200-400 Kč. Zmínit je potřeba i holení břitvou, které se v nabídce také objevuje. Zde počítejte s cenou mezi 300-500 Kč. Barbershopy nabízí i doplňkové služby, kde je možné vypíchnout. Je to například péče o pleť nebo barvení vlasů a vousů. Tedy pánové máte opravdu z čeho vybírat. Investice do pravidelných návštěv je určitě dobrá investice. A to nejen kvůli vzhledu, ale i pro celkový pocit pohody a sebevědomí každého pána. Určitě se neváhejte zeptat na reference ve svém okolí a vybírejte jen ty prověřené, kde víte, že se jedná o kvalitní služby, které budou podle Vaších představ.