Welcome to Our Website

Děti a počítač


Máte doma počítač? A kdybyste si mohli vybrat počítač, jaký úplně chcete, tak jaký počítač by to byl? Podle mého názoru by hodně lidí ocenilo takový počítač, který je opravdu veliký a kde se v klidu můžete koukat také na různé filmy anebo také na své oblíbené seriály. Můj první počítač byl, asi když jsem byla devatenáctiletá mladá holka. Ano, mnoho lidí říká, že to bylo pozdě, ale jen si to tak vezměte, jak jsem mohla mít počítač, když jsem ještě studovala a moji rodiče neměli vůbec žádné peníze, aby mi pořídili počítač? Takže je logické, že jsem si prvně musela z brigády našetřit na svůj první počítač.

Počítač si hlídejte.

Také si vzpomínám, že mě stál dvaadvacet tisíc korun a vydržel mi celých šest let. Protože jsem se o svůj nový notebook opravdu hodně starala a vůbec jsem ho nerozbíjela. Nedělala jsem se svým notebookem vůbec žádné pokusy. V dnešní době dělají malé děti různé pokusy s počítačem anebo s notebookem, který potom rozbijí. Takže vám doporučuji, abyste nikomu nedovolovali, aby si hrál se svým počítačem, aby tam dělal nějaké blbosti. Mám totiž malého syna, který dostal mobilní telefon i tablet i počítač a všechno rozbil, protože se vším dělá různé pokusy.

Bez počítače to dnes už nejde.

A mně se tohle nelíbí, takže jsem mu řekla, že jestli ještě jednou bude sahat na můj notebook nebo s ním dělat nějaké blbiny a něco jako například nějaké pokusy, tak už mu nic nedám. Nyní už se mu zase zabavila mobilní telefon, protože mě neposlechl a stále tady doma jenom piští. Určitě také znáte, že malé děti, když si něco umanou, že to prostě musí mít, a když to nemají, tak se snaží brečet a myslí si, že si tohle vybrečí. Jenomže na mě už tohle neplatí. Jestli si syn rozbije další počítač nebo notebook nebo mobilní telefon, tak už mu nikdy nic nedám. Tady se jednoznačně člověk, a hlavně malé děti, musí naučit starat o svou techniku. 

Posted in PC