Welcome to Our Website

Motorka a auto


Jezdili jste někdy na pořádné motorce? Zkoušeli jste motocykl? Pokud ano, tak určitě víte, že se také musíte opravdu bezpečně chránit, když sedíte na motorce. A je úplně jedno, jestli jste jezdec nebo spolujezdec, jestli motorku řídíte anebo jestli třeba jedete v sajdkáře anebo sedíte za řidičem motorky. Abych se přiznala, tak já se motorek docela bojím, protože moje jedna kamarádka, která vlastnila motorku, takovou silnou motorku, tak se na tom vybourala. Měla nadvakrát zlomené koleno, rok a půl vůbec téměř nemohla chodit. A aby mohla třeba běhat nebo dělat nějaký sport, tak to prý dělala asi až po třech letech, takže jsem si řekla, že já si na motorku nikdy v životě už nesednu.

Můj kamarád přemýšlí o motorce.

I když dříve jsem na motorce jezdila a jezdila jsem také s kamarádkou jako spolujezdec. Já totiž řidičské oprávnění na motorku nemám, nemám ho ani zatím na automobil a zatím mi to ani tak moc nechybí. Jak jsem takhle viděla, že jsou stále havárky anebo nějaké problémy na silnici anebo nedej bože nějaká vážná a veliká zranění, tak jsem si řekla, že asi žádný řidičský průkaz chtít nebudu. Ani řidičák na auto, ani řidičský průkaz na motorku nechci.

Někdo miluje jízdy na motorce.

Raději vůbec nic, raději budu jezdit taxíkem anebo využiji městskou hromadnou dopravu, ale přiznám se, že v poslední době mě automobil opravdu hodně chybí. Od té doby, co jsem se rozešla s partnerem, který měl automobil a všude jsme jezdili spolu, tak jsem si zvykla na to pohodlí. Takže budu uvažovat, že si pořídím třeba elektrokolo nebo nějakou lehkou motorku anebo přímo si udělám řidičské oprávnění na automobil skupiny B. Povím vám, že hlavně na zimu se tohle vyplatí anebo když chcete třeba udělat nějaký veliký nákup, přeci veliký nákup nepovezu taxíkem anebo na kole. A jak to máte vy? Máte motorku nebo automobil? Anebo někteří lidé mají obě dvě.