Welcome to Our Website

Sháníte další peníze?


Někdy se svou finanční situací nemůžeme právě pyšnit. Někdy máme jen tolik peněz, že s nimi sotva vyjdeme, a někdy je to ještě horší, tak špatné, že už své výdaje ani nedokážeme zvládnout. Tak to prostě je, i když si to nikdo z nás nepřeje. Výdělky často za moc nestojí, ceny bývají často vysoké a postupně ještě rostou, a tak nám někdy peníze prostě na všechno nestačí. Což nemůžeme jenom konstatovat. Musíme to bohužel také nějak vyřešit. Protože kdo nám dá něco zadarmo? Málokdo, pokud vůbec někdo.

cizí mince

A když tedy nemáme dost peněz, co děláme? Ano, pokoušíme se o přivýdělek. A když nám to s ním nevyjde, zajímáme se i o nějakou tu půjčku. Se kterou nám to ale bohužel někdy také nemusí vyjít. Protože není vždy po ruce práce, kterou bychom si dost a rychle přivydělali, a u půjček se zase vyžaduje prokázání naší bonity, naší schopnosti a ochoty peníze, které bychom si půjčili, vrátit, čehož také nemusíme být schopni. Protože si jistě umíte představit, jak asi prokazuje svoji dokonalost někdo nedokonalý, někdo, kdo má jenom to, co by mít neměl, tedy nízké příjmy a záznamy v registrech dlužníků.

A tak se někdy my lidé obracíme na banky. A někdy tam sice také žádáme o pomoc, kterou nám tam ale upřou. Bankovní půjčku sice chtít můžeme, ale bonita je bonita. A když tuto nedokážeme doložit, máme smůlu. Banky nejsou charitativní organizace a nepůjčí nám, pokud nemají jistotu, že dostanou své peníze také zpět.

cizí bankovky

A tak nás někdy zachraňují už jenom nebankovní hypotéky, na které je na rozdíl od jiných půjček vždycky spolehnutí. Protože se za ně vždy ručí nemovitostí, a vzhledem k hodnotě, jakou nemovitosti mají, si každý získá důvěru nebankovní společnosti. A může si tak půjčit i velké peníze. Které by třeba nikde jinde nedostal.

A i vy tedy můžete počítat s tím, že vám nebankovní hypotéka v případě potřeby pomůže. Máte-li tedy samozřejmě co dát do zástavy.