Welcome to Our Website

Skákání přes překážky


Motorky jsou pro někoho veliká vášeň. Někdo na motorce jezdí opravdu každý den a baví ho to. Znám také některé lidi, kteří na motorkách závodí. Závodí na tom, protože je to baví a také vyhrávají různé ceny. Na soutěžích v motorkách mohou vyhrávat třeba medaile nebo poháry anebo další různá ocenění. Znám několik lidí, kteří právě závodí na motorkách. Je to můj bratranec a také jeho kamarád. Pokaždé, když někde soutěží v jízdě na motorkách, tak tam jsem téměř jako první. Protože i mě tohle baví, baví se mě na to dívat. Kolikrát jsem také zkoušela jezdit na motorce, ale řeknu vám, že je to opravdu veliký adrenalin a také jsem z toho měla veliký strach.

Musíte znát i složení motorky.

Takže místo toho, než abych také závodila na motorce anebo jezdila nějaké kaskadérské kousky, tak raději jsem se držela při zemi. Ano, myslím to vážně, protože jsem jezdila jenom na zemi. Ale ti lidé, kteří závodí na motorkách, tak také skáčou. Je to třeba i klidně deset metrů. Přes nějaký příkop. To se vždycky na motorce musí opravdu hodně rozjet, aby nabrali sílu a aby potom třeba desetimetrový příkop mohli přeskočit. Určitě také víte, že v televizi dávali třeba různé pořady, kde také soutěžily v jízdě na motorce, kde třeba přeskakovali deset nebo dvacet automobilů.

Adrenalin na motorce je zajímavý.

Dokážete si tohle představit? Já absolutně ne. Měla bych strach skočit i přes jeden anebo přes dva automobily. Můj bratranec také zkoušel skákat přes dva automobily a dopadlo to špatně. Zlomil si u toho nohu, takže si říkám, že když ještě vím, že někdo známý si u toho ublížil, tak já bych rozhodně už na to nikdy nesedla. Stačí mi moje klasické kolo a také moje kvalitní elektrokolo. Myslím si, že elektrokolo už je na bázi a na stejném principu, jako nějaká lehčí motorka. A na čem jezdíte nejraději vy? Je to kolo nebo elektrokolo anebo také nějaká lehká motorka? Anebo máte rádi silné motorky?