Welcome to Our Website

Sportovní nebo terénní auto


Dokázali byste žít bez automobilu? A věděli jste, jaká značka automobilu byla vyrobená jako první? Byl to Fiat. Myslím si, že hodně lidí v té době mělo tohle auto, protože bylo populární a jenom tak někdo ho neměl. To v dnešní době už má tohle auto téměř každý, tedy alespoň měl. Můj partner stále říká, že bych chtěl nějaké krásné velké sportovní auto. Buď sportovní auto anebo nějaké veliké terénní auto. Také mi řekl, že si dává záležet na tom, jaké auto má barvu. Prý by nechtěl automobil, který je bílý. Nevím proč. Co je na bílé barvě automobilu špatného?

Nakonec žádné terénní auto nemáme.

Mě bílý automobil docela přijde opravdu hodně pěkný a sympatický. Partner řekl, že by chtěl opravdu krásně červené auto, jako je Ferrari anebo černé, že prý kdyby to bylo sportovní auto, a tak by muselo být červené anebo maximálně žluté. Nevím proč, ale prý kdyby zase měl velký džíp nějaké terénní auto, tak by to muselo být černé. Ale tak zase k tomu terénnímu autu se přikláním, protože kdybych já měla si pořídit terénní auto, tak bych také ho chtěla mít černé. Černá barva se mi líbí a je taková docela výrazná, i když je to černá barva. Mnoho lidí říká, že černá barva je nevýrazná, ale když to tak vezmete na druhou stranu, tak černá barva na autě vždycky zaujme.

Konečně s partnerem máme nové auto.

Takže jsem ráda, že jsme se s partnerem aspoň takhle dohodli, že budeme mít černé auto. Nakonec to není žádné sportovní auto, ani Jeep nebo terénní auto, ale je to takové rodinné auto, protože čekám dvojčata. Partner z toho byl opravdu na prášky. Byl v šoku, že čekáme dvojčata, protože my jsme měli v plánu, že budeme mít jenom jedno dítě, ale jednoznačně se to takhle urodilo, tak budeme mít dvojčata. Já jsem ale šťastná, protože děti alespoň budu mít v sobě nejlepšího kamaráda a nebudou nikdy sami. A proto jsem si řekla, že rodinné auto se k nám do rodiny bude určitě hodit více, než nějaké Ferrari anebo jiné sportovní auto.