Welcome to Our Website

Co zajišťuje profesionální úklid po malování


Malujete svépomocí, ale už vám nezbývají síly na důkladný úklid? Anebo si necháte vymalovat byt profesionálem a úklidové práce jsou natolik náročné, že si raději vezmete dovolenou a odjíždíte trávit volný čas mimo domov? V takovém případě jsou tu pro vás k dispozici úklidové firmy, které zajišťují úklid po malování v plném rozsahu. Co to pro vás znamená?

Podlahové plochy – po malířích jsou někdy podlahy natolik znečištěné, že byste na nich mohli lidově řečeno nechat ruce. A pokud vám malíři malují celý dům, tedy například pět místností naráz, může být úklid podlah skutečná dřina. Ne vždy se totiž daří podlahu kompletně zakrýt a někde to ani není možné, například na schodištích.

holčička maluje

Okna a dveře – mytí oken a dveří zabere spoustu času, pro amatéra je to někdy skutečná zabíračka a vysilující práce. Nevýhodou malířských barev na těchto površích je hlavně tvorba šmouh. Někde stačí jen tři kapky barev a jakmile je rozetřete po povrchu skla, máte všude šmouhy, který se obtížně zbavujete. Zejména na oknech a dveřích je úklid po malování znatelně náročný a právě proto si lidé objednávají zajištění úklidových prací po malířích u profesionálních firem.

malování pokoje

Kuchyně – když se maluje kuchyně, může se barva i přes důkladné zakrývání nábytku dostat na kuchyňskou linku, na některé spotřebiče, na elektrické zásuvky, vypínače a svítidla. Kuchyně jsou hodně členité a vybavené nábytkem a spotřebiči na velké ploše a to vše je v rámci úklidových prací velmi náročné.

Nábytek a svítidla – tyto předměty někdy v místnostech zůstávají, například pokud je problém je demontovat anebo někam odnést. Pokud se špatně zakryjí nebo zakrývací fólie z věcí zmizí, jejich čištění a mytí může být další náročnou zkouškou trpělivosti. Pro úklidovou firmu je to však běžná rutina a pracovní činnost, kterou provádí poměrně často.