Welcome to Our Website

Kouříte vodní dýmku?


Slyšeli jste někdy už o vodnich dymkach? Mnohem známější vám asi bude vodní dýmka pod dnešním moderním názvem „shisha“. Vodní dýmka se už dneska říká jen zřídkakdy. Každopádně abychom přešli k tématu… můj přítel strašně rád vodní dýmky kouří. A jeho byla už taková stará, prostě už ji měl několik let (tuším že zhruba čtyři roky). A jelikož vím, jak moc má shishu rád a blížily se jeho narozeniny (měl je v dubnu), tak jsem se rozhodla, že mu zbrusu novou vodní dýmku koupím jako narozeninový dárek – abych ho potěšila. Přemýšlela jsem, kde vodní dýmku koupit. Je tolik prodejen a e-shopů, že by se v tom pomalu člověk i ztratil. To víte, já moc vodním dýmkám a podobným věcem nerozumím, a tak je to pro mě něco jako španělská vesnice – nevím o nich skoro vůbec nic.

s

Typy vodních dýmek

Jediné, co vím, že existuje pár typů vodních dýmek. Rozdělila bych je na ty levnější a ty dražší. Ono totiž dost záleží, z jakého je shisha materiálu a jak vypadá a podle toho se odvíjí i cena. A od ceny samozřejmě kvalita.

Kde sehnat vodní dýmku?

Dneska není problém sehnat vodní dýmku. Jenže když už to má být dárek, tak člověk chce, aby byla kvalitní a aby toho, komu ji chcete darovat, potěšila. No, a tak jsem se rozhodla, že trochu zapátrám po internetových e-shopech a vodní dýmku koupím nejspíše tam. Přece jenom je to daleko pohodlnější, když člověk objednává z pohodlí domova a na pár kliknutí a nemusí nikam chodit a hledat obchod, kde možná stejně ani kvalitní vodní dýmky nebudou.

s4

Nakupte v Shishariu

Pokud si nevíte rady, kde vodní dýmku koupit, nemusíte zoufat. Prozradím vám, kde jsem ji objednávala já. Na e-shopu shisharium mají totiž plno vodních dýmek a každá je úplně jiná. Já jsem samozřejmě vybrala jednu z těch dražších, protože to byl dárek na narozeniny a věděla jsem, že přítele potěší a taky ano – shisha měla velký úspěch.