Welcome to Our Website

Práce na počítači


Bez počítače je to nuda. Osobně já si už nedokážu představit, že bych třeba jeden den nebyla na počítači. A to také vlastně kvůli tomu, že já na počítači studuji, a ještě tam dělám další jazykové kurzy anebo si tam jistě povídám s partnerem. Ano, čtete správně, protože partner pracuje v zahraničí. Domů jezdí jenom na dva týdny v měsíci, zbylé dva týdny je v zahraničí. Sice ano, je to takové docela divné a také někdy trošku žárlím, ale zase když to tak vezmete, tak dva týdny pracuje někde v zahraničí a potom je celé dva týdny doma a já pracuji na směny. Takže vlastně on má celé dva týdny, celých čtrnáct dní volno a může si dělat téměř co chce.

Moc ráda pracuji na home office.

Takže si užíváme! Tedy za předpokladu, že já mám volno. A abych také měla víc času na partnera a na děti, tak jsem si vzala část práce na doma. Na home office je to docela prima. Na home office, mě to baví. K tomu také potřebují kvalitní počítač anebo notebook či tablet. Tablet mám stále v kabelce. Tablet jsem si pořídila takový malý. Abych kdyžtak práci také mohla dělat tam, kde se zrovna nacházím a kde je samozřejmě nějaké kvalitní internetové připojení. Počítač jsem si donesla z práce. Šéf byl opravdu tak hodný, že mi řekl, ať si vyberu nějaký kvalitní počítač a že mi ho proplatí a potom bude firemní.

Bez počítače to už u nás nefunguje.

Já jsem s tímhle neměla vůbec žádný problém. My doma totiž máme jenom dva počítače, ale je nás pět členů, takže někdy se opravdu hádáme o počítač a nevíme, jaký kdo počítač si vezme. Někdy je to opravdu hodně náročné. Takže jsem ráda, že v dnešní době už jsou počítače nebo notebooky či tablety tak levné, že si je vlastně může pořídit úplně každý. Mému synovi je devět let a už také kouká po vlastním počítači. Zatím má můj starý notebook, ale už říkal, že mu to nestačí. On tam hraje docela náročné hry a prý na to potřebuje pořádně vymakaný a vytuněný počítač. No, kdybych tak alespoň věděla, co to znamená.

Posted in PC