Welcome to Our Website

Lepší než cigarety


Cigarety jsou běžnou součástí života mnoha lidí, protože si na ně zvykli, a není možné, aby se své závislosti zbavili. Závislosti zvykají opravdu velice rychle, dá se říct že během pár dní už si vaše tělo vytvoří návyk na danou látku, a vyžaduje ji stál častěji. A vy tak musíte zvyšovat dávky. Cigarety právě tak fungují. Jestli https://cs.duolingo.com/comment/15991034/J%25C3%25A1-nev%25C3%25ADm-jestli-bude-pr%25C5%25A1et-z%25C3%25ADtra se ale přestat nechystáte, ale už vám začíná vadit, jak vaše okolí plné nekuřáků reaguje na vaše cigarety, můžete zkusit něco trochu jiného. Že se začaly vyrábět elektronické cigarety asi víte. Ale věděli jste, že existují i jednorázové elektronické cigarety? Stojí v průměru 150 korun a slibují až 900 potahů, což může nahradit i více jak celou krabičku cigaret.

stop cigaretám

Možná se ptáte sami sebe, proč byste měli kupovat něco, co vás vyjde možná stejně draho. Odpověď je, že je to nejspíš zdravější. Podle části vědců jsou elektronické cigarety zdravější, protože neobsahují tolik škodlivin jako normální cigarety. Jednorázová cigareta navíc může suplovat klasické cigarety pokud si je někde nemůžete dát. Ty elektronické jsou většinou lidí tolerované, a mnoha lidem nebude vadit, když si zapálíte elektronickou cigaretu, kdežto u klasických cigaret budete terčem nadávek.

muž kouření

Jednou z jednorázových elektronických cigaret je třeba joyetech ego aio, jejíž cena je opravdu příznivá, a její výdrž je nadprůměrná. Můžete si vybrat z mnoha zajímavých příchutí, jako je třeba ledový meloun. Vyzkoušejte něco nového, díky čemuž nebudete zapáchat od hlavy až k patě. Navíc u kouření běžných cigaret se bohužel občas stane že stačí chvilka nepozornosti a požár na světě, ale u jednorázové cigarety se to nestane. Jsou tedy bezpečnější a proto na ně řada kuřáků přechází alespoň dočasně, když jedou někam pod stan a podobně. Kam s nimi? Spotřebované jednorázové cigarety patří do speciálního červeného kontejneru, jejichž seznam najdete na internetu.